Apteka online

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Karo29
Posty: 120
Rejestracja: 22 paź 2019, 19:50

Apteka online

Post autor: Karo29 »

Zastanawiam się, nad tym, czy ktoś z Was korzystał już z aptek online? Jak dla mnie, ma to spory sens, nie tylko ze względu na koszty, ale przede wszystkim ze względu na ogromną oszczędność czasu. Warto zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu sprawdzić, jakie stwarza to możliwości. Mi się tam opcja bardzo podoba.
Awatar użytkownika
kolor
Posty: 61
Rejestracja: 13 wrz 2019, 9:50

Re: Apteka online

Post autor: kolor »

Myślę, że leki można kupować zarówno stacjonarnie jak i online, ale przede wszystkim trzeba zdobyć wiedzę na ich temat. Ostatnio natknęłam się na taką ofertę: https://www.hempking.eu/category/uroda/ ... ce-egzeme/. CBD ma liczne właściwości zdrowotne na przykład: zwalcza zaburzenia neurodegeneracyjne i psychiczne, regeneruje komórki nerwowe w organiźmie, stymuluje układ nerwowy, przeciwdziała i zapobiega neurodegeneracji, działa rozluźniająco i przeciwspastycznie. Ale też atakuje i niszczy komórki nowotworowe, hamuje namnażanie się komórek raka, prowadzi do apoptozy czyli samobójstwa komórek nowotworowych. Myślę, że warto dowiedzieć się wiecej.
ODPOWIEDZ