Audyt Seo

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
wenson
Posty: 144
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:51

Audyt Seo

Post autor: wenson »

Cześć! Wiecie coś więcej na temat audytów stron internetowych pod kątem seo? Gdzie szukać w sieci informacji na ten temat?
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: Audyt Seo

Post autor: karin »

Jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy od pozycjonowania, to polecam https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... trony-www/ W zależności od wybranego pakietu, otrzymasz u nich audyt i optymalizację strony, marketing szeptany, SEO, copywriting etc. A że mają duże doświadczenie w marketingu online, to na pewno zaplanują Ci idealnie skrojona do Twoich potrzeb strategię.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Audyt Seo

Post autor: Zuzia »

A skoro już mowa o audytach, to czy kojarzycie jakieś firmy, które zajmują się wykonywaniem audytów energetycznych? Podobno taki dokument jest konieczny, aby określić, co należy poprawić w budynku, który powinien zostać zmodernizowany. Ja znalazłam taką ofertę na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Jak się okazuje, wykonywaniem takich audytów energetycznych zajmuje się na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
ODPOWIEDZ