Dobry radca prawny

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
walentyn-97
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 2:28

Dobry radca prawny

Post autor: walentyn-97 »

Witam serdecznie. Jestem w trakcie poszukiwań naprawdę dobrego radcy prawnego. Potrzebuję konsultacji w zakresie prawa spółek. Jeden ze znajomych polecił mi Kancelarię Grabowski i Wspólnicy, ale nigdy wcześniej o niej nie słyszałem, więc trudno mi przewidzieć, czy warto się do nich zgłosić. Może wy podzielicie się swoimi doświadczeniami?
Awatar użytkownika
Wirgiliusz76
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 22:33

Re: Dobry radca prawny

Post autor: Wirgiliusz76 »

To zdecydowanie najlepsza kancelaria, w jakiej byłem na konsultacji, a trzeba powiedzieć, że odwiedziłem wiele innych. Możesz być pewny, że prawo spółek znają jak własną kieszeń i pomogą Ci z dowolnym problemem. Serdecznie polecam.

pistolety hukowe 9mm
Awatar użytkownika
kilopi
Posty: 114
Rejestracja: 09 cze 2019, 23:39

Re: Dobry radca prawny

Post autor: kilopi »

Mi bardzo pomogli w kancelarii Weglowski w Szczecinie jak potrzebowalam porady prawnej. Naprawde rzetelna i kompleksowa pomoc wlasciwie z kazdego zakresu prawa, naprawde szczerze polecam!
milaś

Re: Dobry radca prawny

Post autor: milaś »

a kancelaria Sobczak Maciejewska Zając? Czy to nie byłaby dla was dobra opcja pomocy? Według mnie zawsze lepiej jest skontaktować się z radcą, on wie jak ugryźć temat, szczególnie jeśli jest to temat dotyczący prawa i jego kruczków. Nie od dziś wiadomo, że zwykła osoba się w tym nie odnajdzie.
ODPOWIEDZ