Elektroniczny obieg dokumentów

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Ukryta
Posty: 14
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:31

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Ukryta »

W Polsce żeby prowadzić własną firmę trzeba mieć nerwy ze stali. Ja już nie nadążam z adaptacją kolejnych pomieszczeń na archiwum, niektóre dokumenty należy przechowywać przez 3 lata, inne 5 lat, a jeszcze inne 10 lat. Koleżanka podrzuciła mi to rozwiązanie: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Teraz z jednego archiwum zrobiłam pokój socjalny, a z drugiego kuchnię, bo dokumenty mam zapisane na dysku.
Awatar użytkownika
maryla
Posty: 65
Rejestracja: 25 sie 2019, 20:58

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: maryla »

Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://fordata.pl/bezpieczenstwo-dropb ... oja-firma/ . Jest tam bowiem ciekawy artykuł na temat bezpieczeństwa Dropboxa. Myślę, że warto postawić na bezpieczne i niedrogie rozwiązania, które sprawdzi się w każdej firmie. Warto wprowadzić usprawnienia w swojej firmie.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Ale wy wiecie, że Elektroniczny obieg dokumentów to nie jest to samo co elektroniczna archiwizacja dokumentów? Przecież te dokumenty które musisz magazynowa to i tak będziesz musiał wydrukować a inne i tak podlegają zniszczeniu. Więc albo archiwum elektroniczne, albo archiwum na terenie firmy. Czasem można zaryzykować z zewnętrzną usługą archiwizacji
ODPOWIEDZ