jaki adwokat?

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Serwacy92
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2023, 13:21

jaki adwokat?

Post autor: Serwacy92 »

Forumowicze, jaka kancelaria prawna Łódź ma waszym zdaniem najlepszą renomę i do której warto byłoby się wybrać na konsultację? Przeglądałem już oczywiście niektóre oferty, ale ich zdecydowanie nie brakuje i dlatego też trudno jest się zdecydować. Chociaż kancelaria mecenasa Króla wydaje się w porządku. Znacie i polecacie? Czekam na odzew od was, dziękuję.

pogranicze thomas kanger
Awatar użytkownika
wirginia-86
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2022, 8:48

Re: jaki adwokat?

Post autor: wirginia-86 »

Nie wiemy do końca, o jaką sprawę konkretnie Ci chodzi, ale ja od siebie mogę dodać, że moim zdaniem mecenas Król to najlepszy adwokat od rozwodów w Łodzi. Wiem to, bo słyszałam wiele podobnych opinii. Na pewno to tez specjalista doświadczony w innych dziedzinach, więc ja bym się długo nie zastanawiała nad wybraniem się na konsultację. Życzę powodzenia!
Werka

Re: jaki adwokat?

Post autor: Werka »

Ja Ci nie polecę kancelarii ale przestrzegam Cię przed skorzystaniem z usług Mickiewicz-Szambora. Brak zagłębienia się w powierzone sprawy to ich domena.
ODPOWIEDZ