kancelaria prawna

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
wiń

kancelaria prawna

Post autor: wiń »

Kancelaria prawna którą możecie polecić to jaka? Zależy mi na tym, żeby to byli uczciwi prawnicy, bardzo kompetentni i z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną. Z dużym doświadczeniem. Zna ktoś taką kancelarię?
manny
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:02

Re: kancelaria prawna

Post autor: manny »

Zdecydowanie taką jest kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Swoje usługi świadczą w całym zachodniopomorskim i na Pomorzu nawet. Nie tylko z wiedzą i doświadczeniem, ale też z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem podchodzą do prowadzonej sprawy.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: kancelaria prawna

Post autor: jolka2 »

Jeśli ktoś ma kredyt we frankach to wręcz konieczna jest pomoc prawna. Sama z takiej korzystam, inaczej nie ruszyłabym z miejsca. A tak sprawę na bieżąco pilotuje https://cleverstep.pl/ i krok po kroku doradza co trzeba zrobić, co złożyć, jakie dokumenty są potrzebne. Cały czas mogę na nich polegać i liczę, że ostatecznie to ja wygram z moim bankiem. Są na to duże szanse.
Awatar użytkownika
Badaka
Posty: 138
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: kancelaria prawna

Post autor: Badaka »

Często też w firmach przydaje się ktoś od obsługi prawnej i w takich przypadkach warto poszukać pomocy prawnej w różnych miejscach. Myślę że tak kancelaria prawa gospodarczego i podatkowego http://sterrn.pl powinna bardzo dobrze się sprawdzić. Mają duże doświadczenie.
Anna Kopeć

Re: kancelaria prawna

Post autor: Anna Kopeć »

Każdy prędzej czy później potrzebuje dobrej kancelaria, jak wybierając swoją kierowałem się opiniami z forum i nie zawiodłem się. Sprawa dotyczyła polisolokat a konkretnie odzyskania pieniędzy z polisolokaty skandia. Dobry kontakt z prawnikiem to podstawa.
kołka

Re: kancelaria prawna

Post autor: kołka »

Według mnie bardzo ważny jest stały i bliski kontakt. Dlatego lepiej jest wziąć z polecenia taką kancelarię Sobczak Maciejewska Zając niżeli kogoś, kogo wcale nie znamy i ciężko będzie nam zaufać na początku. Mam nadzieję, że te Panie pomogą Ci wyjść z opresji jaka Cię dotknęła.
piśklakkarolina

Re: kancelaria prawna

Post autor: piśklakkarolina »

Kancelaria adwokacka lublin Tomasza Nowaka powinna pomóc! Skorzystałam z fachowej pomocy adwokata podczas sprawy związanej z moją dawną pracą. Wszystko przebiegło po mojej myśli. Pan Nowak podszedł do mojej sytuacji bardzo wyrozumiale i życzliwie. Bardzo serdecznie polecam.
Kaśka

Re: kancelaria prawna

Post autor: Kaśka »

Kancelaria adwokacka Wrocław pana Krzysztoporskiego, nie raz pomogła mi w walce z byłym mężem. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Od przygotowania pism i wszystkich dokumentów, aż po wsparcie na sali sądowej. Polecam ich, jeżeli macie problemy z zakresu prawa rodzinnego lub karnego.
Ryś

Re: kancelaria prawna

Post autor: Ryś »

Pracuje w środowisku, gdzie wiele rodziców ma problem ze swoimi dziećmi. Często ich postępowanie kończy się w sądzie. W takich mementach, polecam im kancelarię https://kancelaria-kopko.pl/postepowani ... -warszawa/. Specjalizują się w takich sprawach i często dają młodzieży, drugą szanse na poprawę.
Awatar użytkownika
karin
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:50

Re: kancelaria prawna

Post autor: karin »

Sama prowadzę kancelarię prawną i teraz ze względu na pandemię, wiele spotkań odbywa się online na wideo chacie. Zdecydowaliśmy się też na zintegrowany system https://www.cludo.pl/contact-center/surfly/ który znacząco ułatwia nam kontakt z klientami, oraz wymianę ważnych dokumentów.
ODPOWIEDZ