porady prawne

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Najmiła_97
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2023, 7:38

porady prawne

Post autor: Najmiła_97 »

Hej kochani. Od jakiegoś czasu niestety mam problem, który wymaga wsparcia prawnego. Czy ktoś może mi pomóc? Interesują mnie porady prawne Łódź, bo wydaje mi się, że prędzej czy później i tak muszę znaleźć jakiegoś adwokata. Czy chcielibyście polecić mi konkretną osobę? To by mi na pewno pomogło i ułatwiło znacznie sprawę. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
stefania89

Re: porady prawne

Post autor: stefania89 »

Człowiek nigdy nie przewidzi - co się stajnie itd? Dlatego warto orientować się do kogo zwrócić się po pomoc? Jak chodzi o pomoc prawną na terenie Wrocławia, to tutaj możecie postawić na Kancelarię Adwokacką adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl . Oni mają bardzo duże doświadczenie, jak i wiedzę.
kirri

Re: porady prawne

Post autor: kirri »

No to ja słyszałam ostatnio, że można polegać też na firmie Kancelaria Kopko, jakby chodziło o takie kwestie jak adwokat nieletniego. Słyszałam, że mają oni spore doświadczenie, działają zawsze z pełnym zaangażowaniem, także według mnie super.
Kamilaaa

Re: porady prawne

Post autor: Kamilaaa »

W każdej nawet najmniejszej kwestii prawnej warto poradzić się adwokata. Ja tak samo miałam jak chodziło o to jak napisać odpowiedź na pozew rozwodowy. Rozwód to ciężka szczególnie psychicznie sytuacja, a wsparcie adwokata może być nieocenione.
Julian

Re: porady prawne

Post autor: Julian »

To dobra decyzja by skorzystać z porady prawnej. Pamiętaj tylko nim podejmiesz decyzję jakiego prawnika wybrać by sprawdzić jakie są o nim opinie. Szefowa pomineła ten krok i trafiła na Mateusza Mickiewicza który wogóle nie zagłębił się w sprawę co było widać na sprawie sądowej.
happy

Re: porady prawne

Post autor: happy »

A czy są tutaj osoby, które były internowani/ represjonowani podczas stanu wojennego w Polsce? Jak tak, to warto dowiedzieć się tutaj https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-internowanie/ - jak teraz możecie starać się o zadośćuczynienie za wszelkie straty. Warto walczyć o swoje.
Donek

Re: porady prawne

Post autor: Donek »

Pojawiają się czasami wątpliwości, czy otrzymanie spadku zmienia status podatkowy osoby, zwłaszcza jeśli chodzi o dochód roczny. Choć spadek sam w sobie nie jest traktowany jako dochód, to może wpłynąć na inne aspekty finansowe, takie jak podatek od spadków i darowizn. Bardzo ważne jest, aby każdy, kto znajduje się w takiej sytuacji, zasięgnął informacji na https://prawnikzpolecenia.pl/czy-spadek ... o-dochodu/ aby uniknąć błędów podatkowych.
ODPOWIEDZ