Profesjonalna porada prawna

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Świetlana_71
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 11:26

Profesjonalna porada prawna

Post autor: Świetlana_71 »

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu zamierzam skontaktować się z jakimś dobrym adwokatem. Z tego, co wiem, bardzo popularna jest teraz porada prawna online. Korzystaliście z usługi w takiej formie? Myślicie, że jest w porządku? Zależy mi na uzyskaniu wyczerpujących odpowiedzi na kilka moich pytań. Pomogłoby mi to rozwiązać mój problem.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Profesjonalna porada prawna

Post autor: jolka2 »

Swego czasu też się radziłam adwokata, w ważnej dla mnie sprawie. Zgłosiłam się wtedy do kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie. Mogłam liczyć na fachową pomoc adwokat Barbary Węgłowskiej, bardzo życzliwa i kompetentna osoba. Z dużą wiedzą, od razu wiedziała co będzie najlepszym rozwiązaniem.
Aguś0193

Re: Profesjonalna porada prawna

Post autor: Aguś0193 »

Jeśli potrzebujesz naprawdę profesjonalnej porady prawnej z prawdziwego zdarzenia, to zgłoś się do tej kancelarii: https://www.kancelariasobota.pl/ - są rewelacyjni, mają ogromną wiedzę i bardzo mocno współpracują z klientem.
manny
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2020, 10:02

Re: Profesjonalna porada prawna

Post autor: manny »

Nie tylko porada, ale też profesjonalna pomoc prawna potrzebna jest frankowiczom. Też niestety należę do tego grona. Tyle, że ja już pomoc mam. Jakiś czas temu zgłosiłem się do Clever Step i po rozmowie telefonicznej wysłałem swoją umowę przez formularz na stronie https://cleverstep.pl/ do analizy. Za to nic się nie płaci. Taka analiza jest ważna, żeby sprawdzić czy bank zawarł klauzule niedozwolone. Daje to podstawę do dalszych działań.
ODPOWIEDZ