Sprawa o alimenty

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Natasza
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 3:42

Sprawa o alimenty

Post autor: Natasza »

Cześć. Planuję założyć mojemu byłemu mężowi sprawę o alimenty, ale nie wiem, jak się odpowiednio za to zabrać. Na pewno przydałaby mi się pomoc dobrego adwokata. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
dajmira
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 17:52

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: dajmira »

Ja z tym samym problemem zgłosiłam się do adwokata Adriana Króla i nie wiem, co bym bez niego zrobiła. Zaoferował kompleksową pomoc, więc jestem mu naprawdę wdzięczna. To bystry i wnikliwy człowiek, więc możesz mieć pewność, że sprawa zakończy się po Twojej myśli :)
Awatar użytkownika
cartman
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2020, 15:27

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: cartman »

Kurde słaby temat.
Dieta i suplementy
zańka

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: zańka »

Trudne bywają takie sprawy, dlatego adwokat zdecydowanie może pomóc w tym temacie. Nie zawsze dwie strony są zgodne.
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: jolka2 »

Sama również nie do końca wiedziałam co najpierw zrobić, żeby wszystko było zgodne z przepisami. Dlatego pomoc pani adwokat Barbary Węgłowskiej z kancelarii Węgłowski, okazała się nieoceniona. Pomogła we wszystkim, wyjaśniła na co trzeba uwagę zwrócić. Pomogła mi do samego końca sprawy i uzyskania odpowiednich alimentów na dzieci. Innego sposobu na byłego męża nie widziałam, skoro nie chciał sam płacić.
ODPOWIEDZ