Szukam biura rachunkowego

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
znanyksięgowy

Szukam biura rachunkowego

Post autor: znanyksięgowy »

Postanowiłem, że odchodzę z etatu bo chcę pracować dla siebie. Szukam księgowego, który pomoże mi przejść od etatowca po przedsiębiorcę. Znalazłem w internecie portal znany księgowy - https://znany-ksiegowy.pl/ . Widzę, że reklamują się u nich biura rachunkowe a portal umożliwia sprawdzenie cen w kilku biurach rachunkowych. Chciałbym was spytać czy współpracowaliście już z nimi i poznać waszą opinię o nich? Czy znaleźli dla was biuro rachunkowe i jesteście zadowoleni z podmiotu, który został polecony przez portal znany księgowy? Czekam na info od was.
kaśka

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: kaśka »

A to biuro https://techtax.pl/uslugi/uslugi-kadrowo-placowe/ już sprawdzałeś? Jeśli nie, to myślę, że warto. Przede wszystkim plusem jest to, że jest ono cenione przez wielu klientów. Poza tym oprócz usług księgowych oferują również obsługę kadrowo-płacową. Na stronie macie ich kompleksową ofertę. Myślę, że przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania, aby cała nasza dokumentacja była prowadzona prawidłowo.
ODPOWIEDZ