zakładanie firmy

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
fable
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2020, 20:07

zakładanie firmy

Post autor: fable »

Wiadomo, że rodzajów firm jest bardzo dużo i każda firma czymś się od siebie różni, ale czy są jakieś punkty wspólne? Już tłumaczę, co mam na myśli. W wielu biznesach trzeba współpracować z innymi usługodawcami. Jeśli ktoś zajmuje się transportem albo handlem, wtedy trzeba znaleźć kogoś, kto zapakuje i zabezpieczy towar. Coś takiego jak tu https://pakowarka.pl/wyroznione-produkty/
Znacie jakieś podobne przykłady? Chodzi o to, aby nie pominąć czegoś przy zakładaniu firmy. Jeśli znacie jakieś dobre poradniki dotyczące biznesu, to podsyłajcie. Chodzi o takie jak tu
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/
oliś

Re: zakładanie firmy

Post autor: oliś »

W końcu po wielu latach na etacie postanowiłem zacząć z własną działalnością. I kupiłem teraz sprzęt https://itnes.pl/laptopy-lenovo-thinkpa ... a-dtd.html bo głównie będzie to praca zdalna. Jestem programistą i daje mi to fajne możliwości.
zachód

Re: zakładanie firmy

Post autor: zachód »

Jeżeli zamierzasz założyć firmę usługową, to nieważne czego ona będzie dotyczyła, musisz sprostać kilku wymaganiom. Bardzo ważna jest analiza wody, więc od razu polecam Ci się zgłosić do https://www.zbadamywode.pl/content/48-b ... dy-gliwice ponieważ to najlepsza firma, która zna się na tym temacie jak mało kto. Na pewno będziesz tego żałował.
ODPOWIEDZ