Fotografia ślubna - polecam

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
Hermina
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2020, 15:42

Fotografia ślubna - polecam

Post autor: Hermina »

Hej! Chciałabym podzielić się z wami moim odkryciem - studio fotograficzne Justart Studio, które wykonywało mi zdjęcia na moim ślubie, a później sesję plenerową. Robią cudowne zdjęcia, które wyglądają naturalnie, nie są wymuszone. Współpraca przebiegała bardzo miło, bardzo wam polecam.
Awatar użytkownika
rozkochana
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:41

Re: Fotografia ślubna - polecam

Post autor: rozkochana »

Skoro mamy sobie polecać fotografów, którym niestraszna nawet najbardziej wymagająca sesja ślubna , to ja powinnam Ci powiedzieć o Marcinie Orzołku. To nie tylko fajny, przystojny facet (wiem to od jego partnerki ;)) , ale przede wszystkim świetny fotograf. Pomoże Wam uspokoić nerwy, wskaże, co i jak macie robić, a nade wszystko zrobi wam takie zdjęcia, że mucha nie siada.
Awatar użytkownika
obiadwsobote
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:43

Re: Fotografia ślubna - polecam

Post autor: obiadwsobote »

Świetne zdjęcia i to praktycznie w każdym miejscu w kraju wykona dla nas Patryk Wolański ze Śląska https://www.patrykwolanski.pl/ , wykonuje zarówno zdjęcia na ślubie czy weselu jak i sesje na pary młodej. Współpracuje bardzo intensywnie, jest też otwarty na sugestie odnośnie sesji i pomysłu na nią. Zdjęcia mają coś w sobie i naprawdę mogą się podobać.
ODPOWIEDZ