Wesele w plenerze

Jak bezstresowo zorganizować ślub? Jak uniknąć wpadek i błędów na przyjęciu weselnym? Podpowiadamy, jak urządzić ślub i wesele marzeń.
Awatar użytkownika
danuta
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 12:52

Wesele w plenerze

Post autor: danuta »

Polecicie mi jakieś ładne miejsca w okolicach Warszawy, gdzie można by urządzić przyjęcie weselne w plenerze? Nie lubię wymuszonej elegancji, za to cenię naturę i spokój:)
Awatar użytkownika
inga88
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 21:24

Re: Wesele w plenerze

Post autor: inga88 »

Weź pod uwagę Folwark Ruchenka. Gwarantuję, że będziesz zachwycona. Okolica jest przepiękna, atmosfera nie do zapomnienia. Wesele w takim miejscu pozostanie w pamięci gości na bardzo długo :)

mpk kraków automaty biletowe
Awatar użytkownika
jolka2
Posty: 135
Rejestracja: 14 sty 2020, 9:13

Re: Wesele w plenerze

Post autor: jolka2 »

Ten plener to fajny, żeby jeszcze tylko dało się pogodę idealną zamówić. Dlatego z moim Tomkiem nie ryzykowaliśmy i nasze wesele było w Glamour we Wrocławiu. Lepiej wybrać nie mogliśmy, wyjątkowe miejsce. Jak ładnie wszystko zaaranżowane. Obsługa też się postarała. Co do jedzonka to ja na weselu dużo nie zjadłam, emocje rozumiecie. Ale goście bardzo chwalili, ja na poprawinach nadrobiłam.
Awatar użytkownika
samosia
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:43

Re: Wesele w plenerze

Post autor: samosia »

Wesela w plenerze stały się ostatnio bardzo modne,jednak jak przy każdej tego typu imprezie warto zadbać o szczegóły,chcąc by wszystko było idealnie,warto pomyśleć o alkoholu w nietypowych,oryginalnych butelkach.Spory wybór butelek do wódki,wina, beczułki, a nawet butelka na whisky występują w ofercie sklepu Superbutelki.
Alkohole w nietypowych,eleganckich,nie sztampowych butelkach z pewnością zachwycą gości.

rss dla chrome
miódka

Re: Wesele w plenerze

Post autor: miódka »

Bez względu na to gdzie odbędzie się wesele,każda panna młoda musi na nim wyglądać zjawiskowo,a to zagwarantuje jej oferta sklepu http://suknieluisa.pl/
Jest to miejsce przyjazne każdej pani,uśmiechnięta i pomocna obsługa,eleganckie,stylowe i nietuzinkowe suknie,uszyte z najlepszych tkanin i koronek,na miejscu wszelkie poprawki krawieckie i pralnia.
Awatar użytkownika
Zuzia
Posty: 461
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:25

Re: Wesele w plenerze

Post autor: Zuzia »

Bez względu na to, czy będziecie organizowali wesele w plenerze, czy też na dużej sali, na pewno przydadzą się Wam jakieś ładne i nietuzinkowe ozdoby na wesele. Ostatnio widziałam całkiem spory wybór takich dekoracji na stronie internetowej https://happenings.pl/dekoracje-slubne, polecam więc się tam rozejrzeć :)
ODPOWIEDZ