Wycieczka dla dzieci

Czas na przygodę! Podpowiadamy, jak zorganizować wycieczkę, co zabrać ze sobą, czego wystrzegać się w podróży i co koniecznie trzeba zobaczyć.
Awatar użytkownika
Raszyda_72
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 6:28

Wycieczka dla dzieci

Post autor: Raszyda_72 »

Macie jakiś ciekawy pomysł na wycieczkę dla dzieci na ferie zimowe? Chcemy w naszym domu kultury zorganizować coś takiego dla podopiecznych i jak na razie do głowy przyszła nam wycieczka w Bieszczady chociaż padły też pomysły, żeby pojechać do któregoś z naszych bliskich sąsiadów. Zawsze to jakaś rozrywka dla dzieciaków, prawda? Mogę liczyć na jakieś propozycje od was?:)

pręt odgromowy cena
Awatar użytkownika
Albina_64
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 0:22

Re: Wycieczka dla dzieci

Post autor: Albina_64 »

A patrzyliście na oferty z biur podróży? Bo czasem mają naprawdę fajnie zorganizowane wyjazdy no i dodatkowo zapewniają przewodników. Ja na przykład zastanowiłabym się nad wycieczką do Lwowa. Warto wziąć coś takiego pod uwagę, bo jestem pewna, że dzieci będą zachwycone. Wiadomo, ze zawsze znajdzie się ktoś, kto przewodnika słuchać nie będzie ale sam pobyt we Lwowie? Toż to przygoda :P
Awatar użytkownika
makryn84
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 20:24

Re: Wycieczka dla dzieci

Post autor: makryn84 »

Skoro już mowa o sąsiadach to ciekawą sprawą jest też wycieczka na Węgry. Sam zresztą byłem na podobnym wyjeździe bo organizuje się je nie tylko dla dzieci i młodzieży. Fakt, przewodnik dużo opowiada ale robi to bardzo ciekawie także dzieciaki nie powinny się nudzić. Zobaczą zresztą sporo interesujących miejsc i myślę, że będzie się im to podobać. Daj znać jak już podejmiecie decyzję ;)
Nomiz

Re: Wycieczka dla dzieci

Post autor: Nomiz »

Jeżeli planujecie podróż do Krakowa oraz zastanawiacie się nad wizytą w Auschwitz-Birkenau, to gorąco polecam skorzystanie z profesjonalnych wycieczek, które zapewnią Wam całkowite i autentyczne doświadczenie tego historycznie znaczącego miejsca. best Auschwitz tour to nie jedynie podróż w przeszłość, ale również szansa zrozumienia i uczczenia pamięci ofiar Holocaustu. Wizyta w Auschwitz-Birkenau to niezapomniane przeżycie, jakie na zawsze pozostaje w pamięci. Wybierając https://auschwitztour.co.uk/auschwitz-tour/ macie okazję zapoznać nie tylko historię tego miejsca, ale także poszerzyć swą wiedzę odnośnie okrutnych wydarzeń II wojny światowej. Przewodnicy, jacy prowadzą te wycieczki, są nadzwyczajnie kompetentni oraz zaangażowani, co czyni, iż doświadczenie staje się jeszcze bardziej wartościowe.
ODPOWIEDZ