Strona 1 z 1

Stół w stylu glamour

: 14 maja 2019, 12:07
autor: Hera
Chcesz kupić stół w stylu glamour? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Modekor.pl. W jego ofercie znajdziesz designerskie stoły do salonu lub kuchni, a także minimalistyczne stoliki kawowe.

Re: Stół w stylu glamour

: 09 lip 2019, 12:01
autor: jusina
Przede wszystkim stół z krzesłami musi pasować do kuchni i stylem i kolorem, Nie da się wybrać nie mając informacji o tym jak wygląda kuchnia. Poza tym czy ma to być jedyny stół, czy taki tylko do kuchni, ile osób będzie przy nim jadało. Czy są małe dzieci itp itd. Jeśli naprawdę chcesz coś wybrać to podaj więcej szczegółów. Ale ładne o nowoczesne Stoły Black Red White znajdziecie na ceneo.

Re: Stół w stylu glamour

: 30 sty 2020, 8:51
autor: mleczko90
A może warto pomyśleć o stolikach kawowych? Te modne dodatki do wnętrz robią teraz furorę! Popatrzcie sobie na https://boconceptwarszawa.pl/?p=/pl-pl/ ... iki-kawowe , jest tam mnóstwo fajnych mebelków tego rodzaju. Czasem stolik kawowy może być naprawdę wielofunkcyjny.

Re: Stół w stylu glamour

: 20 lut 2020, 17:13
autor: samosia
Poszukując tak wyjątkowego mebla,warto zajrzeć do serwisu z bezpłatnymi ogłoszeniami Pokato, w którym ludzie wystawiają najróżniejsze przedmioty w 18 kategoriach.Za nieduże pieniądze można dostać same perełki,to co jednemu jest zbędne dla innych może okazać się od dawna poszukiwanym skarbem.W kategorii kupie sprzedam jest mnóstwo ogłoszeń,warto od czasu do czasu do nich zajrzeć.