Prawnik do spraw nieruchomości.

Kącik porad prawnych. Masz wiedzę i doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi? A może szukasz podpowiedzi, jak poradzić sobie z problemem natury prawnej? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj.
tyśka

Prawnik do spraw nieruchomości.

Post autor: tyśka »

Orientujecie się może, czy prawnik do spraw nieruchomości pomoże mi w zakresie wynajmu powierzchni biurowych i lokali do naszej firmy? Planuję wybrać się do kancelarii Grabowski i Wspólnicy, słyszałam o nich dobre opinie.
maryśka

Re: Prawnik do spraw nieruchomości.

Post autor: maryśka »

A co sądzicie powiecie na Porady prawne online ? Niedawno skontaktowałam się właśnie z tą kancelarią, ponieważ poleciła mi ją moja przyjaciółka i powiem wam, że byłam pod wielkim wrażeniem. Poradę prawną uzyskałam dosyć szybko i to w tak niskiej cenie
delką

Re: Prawnik do spraw nieruchomości.

Post autor: delką »

Najlepiej będzie sprawdzić co o tym sądzi Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Panie są obyte, odpowiadają na potrzeby swoich klientów i co najważniejsze mają spore doświadczenie więc wiedzą jak działać, by było wszystko w porządku Trzymam kciuki za rozwiązanie waszej sprawy.
Awatar użytkownika
Pegass
Posty: 124
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:50
Lokalizacja: płock
Kontakt:

Re: Prawnik do spraw nieruchomości.

Post autor: Pegass »

Bardzo podobają mi się ostatnio także plecaki vintage i właśnie na produkty tego typu stawia. Plecaki mogą nawet być bardziej wygodne niż torba, więc sprawdzą się na co dzień, ale też do pracy. Można wybierać wśród wszelakich plecaków i większość zamówi się właśnie przez internet. Dla mnie jest to wygodny sposób.
https://modatotu.pl/
Kalina Pawlicka

Re: Prawnik do spraw nieruchomości.

Post autor: Kalina Pawlicka »

Myślę, że najważniejsze szukając prawnika to właśnie sprawdzenie specjalizacji, w jakiej działa, tak jak adwokat Łowicz, która kompleksowo prowadzi sprawy dotyczące nieruchomości. Zainteresowała mnie jej oferta, bo widzę, że zajmuje się m.in. zasiedzeniem, a to nie są proste sprawy.. Ktoś ma za sobą tego typu sprawę?
ODPOWIEDZ