Strona 1 z 1

Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

: 10 lip 2019, 11:15
autor: Kisielek
Egzamin na prawo jazdy często spędza sen z powiek nie jednej osobie. Dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować i zapisać na kurs do renomowanej auto szkoły. Polecam ośrodek szkolenia kierowców http://palgan.pl/.

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

: 10 wrz 2019, 8:00
autor: parolina
Ja nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy, chodziłam do szkoły Motostart na Mokotowie i tam instruktor naprawdę solidnie podchodzi do szkolenia, poza tym dobrze przekazuje wiedzę bo testy i praktyka nie sprawiły mi wielkiego problemu

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

: 17 wrz 2019, 21:28
autor: DamianKl
W mojej opinii warto też pomyśleć nad wyborem odpowiedniej szkoły jazdy z wieloletnim doświadczeniem i pozytywnymi opiniami kursantów. Jeżeli chodzi o wybór ośrodka to w Poznaniu mogę polecić Ci zdecydowanie OSK Pegaz którzy na pewno z dużą chęcią Ci pomogą, nauczą i przed samymi egzaminami przypomną wszystkie zasady drogowe w kilka godzin, później pójdzie już z górki i w WORD-zie będziecie już świetnie przygotowani.

Re: Egzamin na prawo jazdy - jak je zdać?

: 08 lis 2020, 22:43
autor: Wiśnia
Jeżeli robisz kurs prawa jazdy i potrzebujesz badania lekarskiego lub Twoje dawne badanie straciło już ważność, to łatwo i szybko odbędziesz je przy ulicy Kruczej w Warszawie (https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/lokalizacja/). To niezwykle ważne, by mieć takie badania wykonane.