Strona 1 z 1

Dachówka

: 21 mar 2019, 15:49
autor: Ziuta
Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.

Re: Dachówka

: 26 lut 2020, 22:11
autor: Zuzia
Jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego materiału na dach w Waszym domu, to polecam zajrzeć do artykułów na ten temat na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Znajdziecie tam odpowiedzi na mnóstwo pytań, co powinno rozwiać skutecznie Wasze wątpliwości ;)

Re: Dachówka

: 08 maja 2020, 22:36
autor: obiadwsobote
Nie w każdym budynku dachówka bezie sprawdzać się równie dobrze, w przypadku budynków o przeznaczeniu rolniczym, dużo lepiej sprawdzą się płyty faliste https://www.cembrit.pl/dachy/p%C5%82yty-faliste/ . To specjalny kształt oraz bardzo wytrzymały materiał użyty do ich produkcji, sprawdzą się w budynkach w których potrzebna jest lepsza wentylacja.

Re: Dachówka

: 29 sie 2020, 13:15
autor: DamianKl
W takim razie jeśli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat, możesz bez problemów dobrać odpowiedni kolor, wersję i jednocześnie skuteczne materiały hydroizolacyjne dla dachu, jak i fundamentów.

Re: Dachówka

: 20 wrz 2021, 14:21
autor: Emioń
Szukając natomiast materiałów dachowych to tutaj polecam zwrócić uwagę na producenta Braas u którego znajdziesz szeroki wybór świetnej jakości produktów w zakresie pokrycia dachowe, izolacji, hydroizolacji, uszczelnienia dachu, miejsc łączeń itd. jednocześnie na przystępnych warunkach gwarancyjnych. Nasz zakup odnośnie samego pokrycia dachowego to Turmalin w szarym kolorze. Ceny okey i do tego na cały dach 15 letnia gwarancja jakości obejmująca cały dach.